ŞEFFAF SU YALITIM MALZEMESİ

Isonem Liquid Glass fayans, porselen, cam, mozaik, seramik, granit, mermer, ahşap, beton, doğal taş, şap, alüminyum ve galvaniz sac yüzeylerde oluşabilecek sızdırma ve su geçirgenliğini ortadan kaldırarak tam yalıtım sağlayabilme özelliğine sahiptir. Evinizin, iş yerinizin, havuzunuzun yüzeyine uygulanan ve yüzeye parlak bir görüntü kazandıran şeffaf su yalıtım malzemesi isonem liquid glass ile dış görünüşü değiştirmeden yalıtım yapabilme şansı elde edebiliyorsunuz.

Doğa ve iklim koşullarına karşı üst seviyede dayanıklı olan şeffaf su yalıtım malzemesi olağanüstü su direncine ek olarak fiziksel ve kimyasal direnci ile çift bileşenli bir üründür. U.V. ışınlarından ve atmosferik koşullardan etkilenmediği gibi kullanım süresince sararmaz, solmaz ve kalkma, kopma gibi olumsuz sonuçlar doğurmaz.

Özellikle teras, balkon, banyo ve wc gibi zeminlere uygulayarak halihazırdaki zemin kaplamasına zarar vermeden su yalıtımı sağlayabilir ve  parlak bir görüntü kazandırabilirsiniz.

İhtiyacınız doğrultusunda evinizdeki laminant parkelere de uygulayabileceğiniz şeffaf su yalıtım malzemesinin kullanımı oldukça kolaydır. Sızdırma ve geçirgenlik nedeniyle tadilat gerektiren işlerinizde masrafı azaltır, tadilat nedeniyle ihtiyaç duyulan zamanı ortadan kaldırır, kolayca ve kısa sürede uygulanır .

Fiyat performans açısından uygun maliyeti, tadilat giderlerini engellemesi, işçilik masrafını azaltması nedeniyle oldukça ekonomik olan Isonem Liquid Glass çizilmeyeceği ve doğal etkenler nedeniyle kopmayacağı için uzun kullanım ömrüne sahiptir. 

Yüksek dayanıklılığı olan ve hemen her zemin türüne mükemmel yapışma özelliği bulunan Isonem Liquid Glass hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız 0232 700 00 01 no'lu teknik destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2017 İsonem Liquid Glass - Tüm Hakları Saklıdır.