isonem boya ve yalıtım teknolojileri isonem ürünleri 4 ana başlık altında toplanmıştır. Bunlar: Su Yalıtım Ürünleri, Zemin Kaplamaları, Özel Boyalar ve Endüstriyel Ürünler şeklindedir.

Su yalıtım ürünlerinde isonem Ms Polymer, isonem MS Polia ve isonem SB Süper Bileşen içerdiği özel minarel ve dolgu bileşenler sayesinde güçlü aderans ve mükemmel su direnci özellikleri sayesinde ön plana çıkmaktadır.

Zemin kaplamalarında ise isonem Liquid Glass fayans veya seramik, mermer, granit kaplı yüzeylere yapışması ve balkon, teras, banyo, mutfak gibi yaşam alanlarımızda kullanabilmemiz nedeniyle ve dekoratif parlak bir görünüm kazandırır. Bu tür yüzeylerde izolasyon sorunlarına birebir çözüm sağlar. Asfalt ve Beton zeminlerde kullanılan, asfalt yüzeyini sertleştiren, asfaltın aşınma direncini üç kat artıran isonem Asphalt Paint bir çok ülke tarafından tercih edilmektedir.

Özel boyalar kategorimizde yer alan mantolamaya son mottosuyla yolan çıkan isonem Thermal Paint, Ses izolasyonu sağlamak amacıyla üretilen isonem Anti-Sound Paint, nem ve rutubet sorunları için MS 82, yangın izolasyonu sağlamak için isonem Anti-Fire Paint ürünleri tam anlamıyla marka değerimizi zirveye taşımış, yurtiçinde ve yurtdışında büyük ses getirmiştir.

Endüstriyel ürünlerde Anti Molotof ve Soil Water Trap çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Anti Molotof yangın başlangıçlarında, hızlı ve günvenli bir şekilde yangını söndürmek amacıyla üretilmiştir. Atılabilir tip olması ve 850 gr ağırlık gibi özellikleri nedeniyle tercih edilmektedir. Yangına atıldığında kırılarak yüksek miktarda karbondioksit gazı salgılar, yangının oksijen ile temasını keserek sönmesini sağlar. isonem Soil Water Trap su tutucu polimerdir. İçerdiği özel bileşenler sayesinde suyu bünyesinde tutarak sulama zaman ve sarfiyat azaltır.

https://www.isonem.com/

© Copyright 2017 İsonem Liquid Glass - Tüm Hakları Saklıdır.